Trzecie urodziny Stowarzyszenia “Kuźnia Talentów”

Tydzień temu w sobotę, 3 marca Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów “Kuźnia Talentów” obchodziło hucznie swoje trzecie urodziny. Na początku uroczystości uczestnicy mogli zapoznać się z dotychczasowymi działaniami stowarzyszenia. Ze wzruszeniem oglądaliśmy filmiki pełne wspomnień z różnych zajęć i konkursów. Wśród prezentowanych projektów można było odnaleźć działania adresowane zarówno do dzieci jak i do rodziców. Największym sukcesem stowarzyszenia jest projekt “Wyśpiewaj Marzenia” – zajęcia skierowane do utalentowanych wokalnie gdynian, którzy pod okiem charyzmatycznej instruktorki, a zarazem prezes stowarzyszenia, Katarzyny Laszkowskiej-Dwojakowskiej, rozwijają swe muzyczne talenty prezentując je na muzycznych scenach, biorąc udział w licznych konkursach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, na których zdobywają raz po raz laury. Występ dwóch dziewczynek, Wiktorii Rozenko i Angeliki Tybuś zakończył pierwszą część imprezy. Goście w tym momencie poczuli się jak na prawdziwym koncercie, zachwytu na twarzach nie dało się nie zauważyć. W trakcie drugiej części dzieci mogły wziąć udział w warsztatach kaligraficznych, skorzystać z fotobudki oraz pomalować sobie twarze. Z uśmiechem na twarzy obserwowaliśmy powstające na buziach kotki, motylki, a także wymalowanych piratów i superbohaterów. Imprezę zakończyło uroczyste odśpiewanie “sto lat” oraz słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Urodziny były radosne, pełne rozmów i śmiechu. Wszyscy goście zostali zaproszeni do zapoznania się z wiosennym grafikiem zajęć, wśród których można znaleźć wiele propozycji warsztatów rozwijających różnorodne talenty artystyczne dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Zapraszamy do oglądania zdjęć! Dziękujemy wszystkim, którzy w ten śnieżny dzień przybyli świętować razem z nami! Dziękujemy również pani Joannie Michałkiewicz za świetne zdjęcia. 🙂