II Wojewódzki Festiwal Sztuki o “Patriotyczną Nutę” – harmonogram przesłuchań

Publikujemy harmonogram przesłuchań II Wojewódzkiego Festiwalu Sztuki o “Patriotyczną Nutę” w Malborku. Godziny przesłuchań są orientacyjnie i  mogą ulec delikatnym zmianom.

Czekamy na Was w Malborku 🙂  Do zobaczenia!

 

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE 13 listopada 2015r. (piątek)
10.00 – 16.10

SOLIŚCI – WOKALIŚCI
SZKOŁA PODSTAWOWA ( 6-9 LAT ) 10.00 – 11.00

1. CICHOCKA PATRYCJA
2. HOLA ANTONINA
3. KASPEROWICZ IGA
4. KWAS ANASTAZJA
5. WIERZCHOWSKA OLIWIA
6. WRÓBLEWSKA ALEKSANDRA
7. ŻELAZKO WOJCIECH
8. ŻUKOWSKA PATRYCJA

SOLIŚCI – WOKALIŚCI
SZKOŁA PODSTAWOWA ( 10-12 LAT) 11.30 – 12.30

1. DUBIEŃSKA LAURA
2. JASIŃSKA JULIA
3. KONDYS OLIWIA
4. KOTUS ZUZANNA
5. LIS MARIA
6. OCHOCIŃSKA POLA
7. PANEK ZOFIA
8. ZDROJEWSKA MAŁGORZATA

ZESPOŁY WOKALNE I DUETY
SZKOŁA PODSTAWOWA ( 7-12 LAT) 13.00 – 14.30

1. PIERWSZA BRYGADA Z SOPOCKICH SZKÓŁ AUTONOMICZNYCH
2. CHŁOPCY BOMBOWCY
3. ZESPÓŁ WOKALNY SP3 MALBORK
4. DREAM KIDS – GDYNIA
5. ZESPÓŁ SP 52 GDAŃSK
6. ZESPÓŁ WOKALNY Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W MALBORKU

SOLIŚCI – WOKALIŚCI
GIMNAZJUM ( 13-16 LAT) 14.30 – 15.15

1. BYLICKA KINGA
2. HEIDUCKA DOMINIKA
3. KAMIŃSKA AGNIESZKA
4. OSTROWSKA KORNELIA
5. PIENIĘŻNA DARIA
6. WCISEŁ ZOFIA

SOLIŚCI – WOKALIŚCI
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA ( 17-20 LAT) 15.15 – 16.00

1. PIENIĘŻNA MARTA
2. BIELIŃSKA BARBARA
3. MAŚLAK JAKUB
4. SAWICKA JOLANTA
5. GROTH KLAUDIA
6. MACHALEWSKA EWELINA

ZESPOŁY WOKALNE I DUETY
GIMNAZJUM (13-16 LAT) 16.00 – 16.10

1. DUET SANDRA SZALKOWSKA i DARIA CYBULSKA
2. ZESPÓŁ WOKALNY Z GIMNAZJUM NR1 W MALBORKU

ZESPOŁY WOKALNE I DUETY
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE (17-20 LAT) 16.10 – 16.20

1. ZESPÓŁ WOKALNY ETTA – SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RUMII

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE 14 listopada 2015r. (sobota)
10.00 – 12.00

RECYTACJA
SZKOŁA PODSTAWOWA ( 10-12 LAT )

1. HŁADUNIUK EMILIA
2. WALENDZIAK MILENA

RECYTACJA
GIMNAZJUM ( 13-16 LAT )

1. LECH OLGA
2. PRZYBYLSKA JULIA
3. PRZYBYLSKA OLIWIA
4. SOCIŃSKI DOMINIK
5. MIECZKOWSKA NATALIA

RECYTACJA
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA ( 17-20 LAT )

1. DAMASZKE KAROL
2. KOLIŃSKA JULIA
3. ORZECHOWSKA KLAUDIA
4. SZEWCZUN ANNA

Program do pobrania:Harmonogram festiwalu

Jeżeli nie widzicie siebie na liście uczestników prosimy o niezwłoczny kontakt: patriotycznanuta@gmail.com.